Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionato rungtynėse pergalę 75:72 (16:21, 22:18, 24:17, 10:19) šventė Molėtų „Ežerūnas“ (12-13), namuose įveikęs „Jonavos“ (12-13) klubą.

29
28
60%
6/10
83%
5/6

Dėl patekimo į pirmąją NKL čempionato komandų septyniukę kovojantys „Jonavos“ krepšininkai galutinę vietą po pirmojo reguliariojo sezono etapo sužinos šeštadienį po dvikovos su „Šilute“. Šiuo metu jonaviečiai dalijasi 7-9 vietas su „Ežerūno“ ir „Tauragės“ ekipomis.

Rungtynes Molėtuose užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, kurie po Jono Zako tolimo metimo pirmavo dviženkliu skirtumu (7:21). Jonaviečiai atsakė devyniais taškais be atsako ir pirmojo kėlinio pabaigoje švelnino situaciją (16:21).

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, o „Jonava“ buvo ir išsiveržusi į priekį (38:33). Šįkart ketvirčio pabaigoje spurtavo „Ežerūnas“, užbaigęs pirmąją dalį turėdamas minimalią persvarą (38:39).

„Jonava“ padidino apsukas trečiajame kėlinyje ir po trijų iš eilės tritaškių pirmavo (54:50). Persvarą Nerijaus Zabarausko auklėtiniai išlaikė iki ketvirtojo kėlinio pradžios (62:56).

Septynias ketvirtojo ketvirčio minutes „Jonavos“ puolimas strigo ir tuo pasinaudoję svečiai išsiveržė į priekį (66:69). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei „Ežerūnas“ pirmavo 4 taškų skirtumu (69:73). Johnas Brisco ėmėsi iniciatyvos (71:73).

Komandoms apsikeitus baudų metimais „Jonava“ turėjo trijų taškų deficitą (72:75), tačiau išlyginti rezultatą galėjęs Johno Brisco tritaškis skriejo pro šalį.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 14, Karolis Šarukas 13, Dovydas Redikas 11, Ebuka Anyaorah 10.

„Ežerūnas“:  Ignas Lukošius 22, Jonas Zakas 20, Karolis Lukošiūnas 13.