Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) šventė Vilniaus „Perlo“ (10-16) ekipa. Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 85:56 (18:16, 27:7, 24:10, 16:23) pranoko „Palangos“ (6-20) klubą, kuris pergalės nepasiekė jau 13-ose rungtynėse iš eilės.

15
21
8
88%
7/8

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje. Vilniečiai surengė spurtą 17:0 ir į priekį išsiveržė 35:18, o šeimininkai taškų pelnyti nesugebėjo 6 minutes. Galų gale tylą nutraukė Darius Marcinkevičius, pataikęs abu baudų metimus.

Vis dėlto „Palangos“ ekipai tai buvo maža paguoda, mat per antrąjį ketvirtį šeimininkai tepelnė 7 taškus, kai „Perlas“ į tai atsakė 27.

Po ilgosios pertraukos vilniečiai susikrovė 36 taškų persvarą (69:33) bei galutinai uždarė rungtynes.

„Palanga“: Darius Marcinkevičius 16, Augustinas Venckus 14, Laimonas Remeikis 9.

„Perlas“: Domantas Pipias 15 (7/8 dvit.), Lukas Kvedaravičius 13, Martynas Maskolaitis ir Einaras Tubutis po 11.