Septintąją pergalę paeiliui Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė jos lyderis, Šakių „Vytis“ (24-3), kuris savų žiūrovų akivaizdoje 98:82 (25:29, 27:14, 28:16, 18:23) neturėjo problemų su Kauno KTU (5-21) komanda.

15
27
7
3

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 6 minutėms, šeimininkų persvara tesiekė 3 taškus (57:54), tačiau likusią ketvirčio dalį „Vytis“ laimėjo 23:5 ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui pirmavo solidžia 21 taško persvara (80:59).

Per šią atkarpą KTU krepšininkams daugiausiai nemalonumų kėlė Marijus Užupis, pelnęs 9 taškus.

Svečiai šiame mače tritaškius metė 58 proc. taiklumu (10/17), tačiau net ir tai nepadėjo rimčiau pakovoti dėl pergalės, mat ne ką prasčiau atakavo ir „Vytis“, kuris realizavo 67 proc. dvitaškių (23/34) bei 50 proc. tolimų metimų (12/24).

KTU ekipai koją kišo ir gausus klaidų skaičius – 24, tuo metu šakiškiai kamuolį brangino kiek labiau ir suklydo 14 kartų.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 17 (5/6 dvit.), Marijus Užupis, Rytis Juknevičius (3/3 dvit., 2/2 trit.) ir Aurimas Majauskas po 15, Šarūnas Vingelis 11, Aurelijus Pukelis 10.

KTU: Mindaugas Motuzas 15, Deividas Rinkūnas 14, Julius Kigas ir Dovydas Šemeklis po 11, Justinas Marcinkevičius ir Karolis Kokoška po 10.