Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse Kauno „Žalgiris-2“ (17-12) namuose 91:70 (25:17, 20:14, 29:24, 17:15) neturėjo vargo su „Palangos“ (6-23) krepšininkais ir pratęsė jų pralaimėjimų seriją iki 16 iš eilės.

15
24
8
67%
2/3

Jaunieji žalgiriečiai rungtynių iniciatyvą perėmė pirmajame kėlinyje. Svečiai laikėsi kiek daugiau nei pusę kėlinio, tačiau tuomet kauniečiai spurtavo 7:0 ir įgijo dviženklę persvarą (21:11).

Šeimininkai savo padėtį dar labiau sustiprino antrajame kėlinyje. Grantas Vasiliauskas smeigė tritaškį, po du taškus pridėjo Matas Jogėla bei Rokas Jokubaitis ir „Žalgirio“ dubleriai nutolo 38:25.

Po ilgosios pertraukos rungtynių eiga nesikeitė ir kauniečiai pasiekė įtikinamą pergalę.

„Palangos“ ekipoje debiutavo Jeffrey Fahnbullehas, kuris per 17 minučių pelnė 12 taškų (5/11 dvitaškiai, 2/4 baudų metimai), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, keturis kartus suklydo, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Matas Jogėla 17 (7/9 dvit.), Grantas Vasiliauskas 15 (8 atk. kam., 24 naud. bal.), Ignas Sargiūnas 13.

„Palanga“: Ignas Daukšys 17, Jaleelas Williamsas 15, Jeffrey Fahnubullehas 12, Darius Marcinkevičius 10.