Kauno KTU (6-24) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) nebegali būti vadinamais absoliučiais čempionato autsaideriais. Namų rungtynėse jie 101:78 (32:15, 22:32, 19:11, 28:20) sutriuškino „Palangos“ (6-25) ekipą ir pagal pergalių skaičių pasivijo tiek „Palangos“, tiek Joniškio „Delikateso“ ekipas.

11
21
4
100%
4/4

Pergalę kauniečiams užtikrino galinga trečiojo kėlinio pabaiga. KTU kėlinį užbaigė spurtu 11:0 bei susikrovė 15 taškų pranašumą (73:58). Per šią sėkmingą atkarpą 6 taškus surinko Laurynas Miknevičius.

Naudingiausiai KTU gretose žaidė Julius Kigas, kuris pelnė 12 taškų (0/1 dvitaškis, 4/6 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Šeimininkai tritaškius metė 50 proc. taiklumu (12/24) bei kur kas sėkmingiau dalinosi kamuoliu (27-14 rez. perd.). Vis tik „Palangos“ ekipa pranoko kauniečius kovoje dėl atšokusių kamuolių (36-28).

KTU: Matas Sapiega 16, Dovydas Šemeklis 14, Mindaugas Motuzas 13, Julius Kigas 12 (4/6 trit.), Matas Edgaras Staniukaitis 11, Deividas Rinkūnas 10.

„Palanga“: Ignas Daukšys 22, Jeffrey Fahnbullehas 17, Augustinas Venckus 14, Jalellas Williamsas 10.