Dviejų pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) nutraukė Vilniaus „Perlo“ (14-19) krepšininkai, kurie svečiuose 79:69 (25:13, 20:12, 20:17, 14:27) trečiąkart šį sezoną užtikrintai nugalėjo Kauno KTU (7-25) komandą, nesėkmę patyrusią po dviejų laimėjimų paeiliui.

14
22
2
10

Vilniečiai lygiai su šeimininkais kovojo pirmąsias septynias minutes, kada KTU dar turėjo minimalią persvarą – 13:11, bet tada „Perlas“ per likusią kėlinio dalį taškų nebepelnė, sostinės talentai spurtavo net 14:0 ir pirmavo dvigubai – 25:13.

Antrajame kėlinyje Arvydo Gronskio vadovaujama ekipa savo pranašumą padidino iki 20-ies taškų – 45:25, kurią KTU apmažino paskutiniame ketvirtyje, laimėjusi jį 27:14.

Einaras Tubutis prie pergalės pridėjo dvigubą dublį pelnydamas 14 taškų ir atkovodamas 10 kamuolių. Tiek pat kamuolių sugriebė ir Lukas Kvedaravičius, kuris iš žaidimo pataikė tik vieną metimą iš šešių ir pasižymėjo 2 taškais.

KTU: Matas Ragauskas 20, Deividas Rinkūnas 10, Matas Staniukaitis ir Karolis Kokoška – po 9.

„Perlas“: Domantas Pipiras 15, Einaras Tubutis 14 (10 atk. kam.), Arnas Beručka 12, Domantas Vilys 10.