Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Šakių „Vytį“ (30-3) papildęs Travisas Watsonas pirmą kartą apsivilko komandos marškinėlius Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL), o šis įvykis čempionato lyderių gretose buvo vainikuotas pratęsta pergalių serija.

21
35
10
100%
9/9

Aurimo Jasilionio treniruojamas klubas namų arenoje 96:65 (20:10, 23:6, 23:30, 30:19) sutriuškino „Telšius“ (16-17) ir laimėjo 13-ąjį kartą iš eilės. Telšių krepšininkams tai buvo trečiasis pralaimėjimas per paskutiniąsias ketverias rungtynes.

Nuo suolo pakilęs 36-erių T. Watsonas žaidė 2 minutes, per kurias pasižymėjo dviem atkovotais kamuoliais ir viena pražanga.

Pirmajame kėlinyje įsibėgėję „Vyčio“ krepšininkai po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 20:10, o prieš ilgąją pertrauką, kai antrajame ketvirtyje į savo krepšį praleido tik šešis taškus, o surinko – 23, varžovus triuškino negailestingai 43:16.

Beveik pusę Šakių komandos taškų surinko šešis tritaškius pataikiusio Pauliaus Beliavičiaus ir dvigubą dublio surinkusio Edvino Jezukevičiaus duetas, pelnęs 43 taškus.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 22 (6/8 trit.), Edvinas Jezukevičius 21 (10 atk. kam.), Aurimas Majauskas 14.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 18, Laurynas Kaveckis 15, Mindaugas Norkus 10.