Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Taurantas Tamošiūnas pelnė 24 taškus, o jo vedamas „Šilutės“ (22-12) klubas, Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL), 100:76 nugalėjo Kauno „Žalgiris-2“ (18-16) ekipą.

24
31
63%
5/8
3

Išvykoje rungtyniavę šilutiškiai geriausią atkarpą surengė pirmajame kėlinyje. Svečiai kėlinio viduryje surengė spurtą 14:2 ir įtikinamai atsiplėšė nuo jaunųjų kauniečių (24:9).

„Šilutė“ per šią atkarpą pataikė net keturis tritaškius, o du iš jų – T. Tamošiūnas.

Antrajame kėlinyje šeimininkai turėjo 20 taškų deficitą (35:55), bet į rungtynes grįžo po ilgosios pertraukos. „Žalgirio“ dubleriai trečiajame kėlinyje spurtavo 12:2 ir po Mato Jogėlos tritaškio ekipas skyrė viso labai 4 taškai (54:58).

Vis dėlto „Šilutė“ į tai atsakė 12 taškų paeiliui ir galutinai nusprendė rungtynių baigtį (70:54).

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys ir Erikas Venskus po 15, Matas Jogėla 14 (5/8 met.).

„Šilutė“: Taurantas Tamošiūnas 24 (4/5 dvit., 5/8 trit.), Calebas Oetjenas ir Justas Nausėdas (5/7 dvit.) po 14, Jeffery Perkinsas ir Andrius Gaidys po 12, Evaldas Džiaugys 10 (5/7 dvit., 10 atk. kam.).