Nuotr.: NKL/D.Lukšta
Nuotr. NKL/D.Lukšta

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Tauragės krepšinio klubas (15-19), kurio 15-ąją pergalę vainikavo penktasis Pauliaus Morkeliūno dvigubas dublis.

20
23
67%
8/12
10

Puolėjas pelnė 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, o Edvardo Žemgulio auklėtiniai savo aikštėje 89:74 (25:14, 23:26, 15:18, 26:16) pratęsė „Palangos“ (6-28) krachą. Pastarajai ekipai tai buvo jau 21-asis pralaimėjimas paeiliui.

P. Morkeliūnui puikiai talkino keturis tritaškius pataikęs ir 20 taškų surinkęs Aivaras Kvedaravičius bei Rytis Pipiras, pridėjęs 17 taškų.

Tauragiškiai savo varžovus į nokdauną pasiuntė dar mačo pradžioje, kada nuo pat pradžių dominavę jie sudavė smūgį spurtu 15:2 ir triuškino oponentus.

Po ilgosios pertraukos atsigavę „Palangos“ krepšininkai „Tauragę“ pavijo ketvirtojo kėlinio viduryje, kada po Jeffrey Fahnbulleh dvitaškio rezultatas tapo lygus – 52:52.

Visgi tada Tauragės komanda laimėjo atkarpą 8:0, o antroje ketvirčio pusėje įgijo ir dviženklę persvarą.

„Tauragė“: Paulius Morkeliūnas (10 atk. kam.) ir Aivaras Kvedaravičius – po 20, Rytis Pipiras 17.

„Palanga“: Augustinas Venckus 21, Laimonas Remeikis 20, Jeffrey Fahnbulleh 10.