Nuotr.: NKL/D.Lukšta
Nuotr. NKL/D.Lukšta

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) susitiko dvi Kauno ekipos, o savo pranašumą įrodė namuose žaidusi „Žalgiris-2“ (19-16) ekipa, kuri 87:84 (23:23, 21:23, 15:14, 28:24) palaužė KTU (7-28) krepšininkus.

22
20
45%
5/11
80%
4/5

Ketvirtojo kėlinio šeimininkai turėjo minimalią persvarą (73:72), tačiau Matas Jogėla pelnė taškus iš po krepšio, Lukas Uleckas pridėjo tolimą metimą ir jaunieji žalgiriečiai atitrūko 78:72.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei, „Žalgiris-2“ užtikrintai pirmavo 84:76, tačiau KTU itin greitai surinko 6 taškus paeiliui ir nurėžė šeimininkų persvarą iki 2 taškų (82:84).

Žalgiriečiai užtikrintai metė baudų metimus, tačiau Marius Valinskas pametė kamuolį ir Karolis Kokoška galėjo išplėšti pratęsimą, visgi jo tritaškis tikslo nepasiekė ir pergale džiaugėsi Tomo Masiulio auklėtiniai.

Šiame susitikime KTU pergalės negarantavo ir Mindaugo Motuzo karjeros rungtynės. Jis pelnė 28 taškus (11/13 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus ir surinko 34 naudingumo balus.

M. Motuzas pagerino ankstesnius asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rodiklius.

„Žalgiris-2“: Matas Jogėla 22, Lukas Uleckas 17, Vladimiras Markovetskis 11, Ignas Sargiūnas ir Erikas Venskus po 10.

KTU: Mindaugas Motuzas 28 (11/13 dvit., 8 atk. kam., 34 naud. bal.), Deividas Rinkūnas 11, Medas Kuprijanovas 10.