Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) lyderis Šakių „Vytis“ (33-3) ir toliau nesustabdomas. Aurimo Jasiliono auklėtiniai namuose 92:73 (21:28, 27:16, 25:17, 19:12) nugalėjo Molėtų „Ežerūną“ (18-18) ir iškovojo 16-ąją pergalę paeiliui.

17
25
3
5

Šeimininkai rungtynes pradėjo kiek apsnūdę ir pirmąjį kėlinį pralaimėjo 21:28, tačiau sitaucija pradėjo keistis dar prieš ilgąją pertrauką.

„Vytis“ antrąjį kėlinį užbaigė laimėdamas atkarpą 21:9 ir „Vytis“ po antrojo kėlinio jau pirmavo 48:44. Vien Šarūnas Vingelis surinko 9 taškus, pataikydamas tris tolimus metimus.

Po ilgosios pertraukos pirmenybių lyderiai įtvirtino savo pergalę. Trečiojo ketvirčio viduryje Edvinas Jezukevičius smeigė tritaškį, pridėjo dėjimą, o „Vytis“ spurtavo 10:2 ir po Pauliaus Beliavičiaus tolimo šūvio susikrovė dviženklę persvarą (65:55), kurios pakako iki pat rungtynių pabaigos.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius 20 (6/8 dvit.), Aurimas Majauskas 17, Šarūnas Vingelis 16 (4/6 trit.), Marijus Užupis 15 (3/9 trit.), Brianas Wanamakeris 12.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 25 (5/7 dvit., 5/7 trit.), Karolis Lukošiūnas 15.