Nuotr.: K.Bakūno
Nuotr. K.Bakūno

25-ąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusi „Palangos“ (6-32) komanda nebepakils iš paskutinės Mezon NKL turnyrinės lentelės vietos.

14
28
7
100%
7/7

Priešpaskutiniame NKL reguliaraus sezono ture Gedimino Meiliūno vadovaujama ekipa išvykoje 60:88 (13:18, 10:24, 16:18, 21:28) nepasipriešino „Jonavos“ (19-19) krepšininkams.

„Palanga“ pergalių skaičiumi dar gali pavyti Joniškio „Delikatesą“ ir Kauno KTU (po 7), tačiau iš keturioliktosios vietos nepakils dėl prastesnio tarpusavio rungtynių balanso su šiomis ekipomis.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 4 minutes „Palanga“ atsiliko tik 5 taškais (23:28), o tuomet šeimininkai per likusias 6 kėlinio minutes spurtavo 14:0 ir susikrovė 19 taškų pranašumą (42:23).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje po Justo Vazalio tritaškio „Jonavos“ pranašumas pasiekė rekordinę 34 taškų ribą – 88:54.

Jonavos komandoje į aikštę po mėnesio pertraukos sugrįžo Dovydas Redikas. Jis per 15 minučių pelnė 2 taškus bei atkovojo 4 kamuolius.

„Jonava“: Brytonas Hobbsas 15 (5 atk. kam.), Lukas Grabauskas 14 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Justas Vazalis 13 (8 atk. kam.), Martynas Pacevičius (7 atk. kam.), Karolis Šarukas ir Tomas Miškinis po 10.

„Palanga“: Augustinas Venckus 17 (3/9 trit.), Laimonas Remeikis 12 (1/8 dvit., 6 atk. kam.), Jaleelas Williamsas 10 (6 atk. kam.).