Itin galingai Mezon NKL reguliarųjį sezoną užbaigęs „Telšių“ komandos aukštaūgis Mindaugas Norkus nuskynė naudingiausio savaitės žaidėjo titulą.

Vieta lygoje: 5
Geriausias pasiekimas: 38
Blogiausias pasiekimas: 14
Daugiausia pataiko: Mindaugas Norkus

Galingas M. Norkaus pasirodymas buvo atliktas susitikime su „Jonavos“ komanda, šis mačas buvo paskelbtas Mezon NKL savaitės rungtynėmis.

Dvimetrinis krepšininkas mače per 32 minutes pelnė 27 taškus (10/15 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 14 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 41 naudingumo balą.

M. Norkaus padedama Žemaitijos komanda šį susitikimą laimėjo 84:75. Mače triumfavusi „Telšių“ komanda Mezon NKL reguliariajame sezone liko aštuntoje pozicijoje. Įdomu tai, kad aštuntfinalio serijoje Povilo Šakinio komanda susikaus būtent su „Jonava“.

Tinklalapis „nklyga.lt“ apžvelgia kitus keturis žaidėjus, paskutiniajame reguliariojo sezono ture patekusius į simbolinį penketuką.

Oetjenas Brownas, „Šilutė“

Puikiai šį sezoną Pamario komandoje pritapęs O. Brownas solidžiai baigė reguliarųjį sezoną. Amerikietis rungtynėse su Vilniaus „Perlu“ per 29 minutes pelnė 24 taškus (5/6 dvit., 1/5 trit., 11/12 baud. met.), atkovojo kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus. Tiesa, šilutiškiai namuose varžovams iš sostinės nusileido 95:101. Laimono Eglinsko auklėtiniams tai buvo blogiausias sezono pasirodymas gynyboje.

Matas Jogėla, „Žalgiris-2“

201 cm ūgio iš Tauragės kilęs puolėjas šį sezoną ir toliau demonstruoja padaręs didelę pažangą. Krepšininkas sudėtingose ir atkakliose rungtynėse su Molėtų „Ežerūnu“ per 29 minutes pelnė 15 taškų (7/9 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus. Jaunieji žalgiriečiai iškovojo pergalę 81:78.

Gytis Radzevičius, „Vytis“

Dar vienas puikus Šakių komandos puolėjo pasirodymas. „Vytis“ penktadienį neleido „Palangai“ skambiai trinktelėti durimis paliekant pirmenybes, o vienu pagrindinių pajūrio komandos budelių tapo būtent G. Radzevičius.

Jis vos per 23 minutes pelnė 35 taškus (15/15 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir susitikimą baigė su 39 naudingumo balais, o „Vytis“ rungtynes – nepadoriu skirtumu (135:84).

G. Radzevičius šį sezoną apskritai yra tapęs viena didžiausių Mezon NKL žvaigždžių. Pavyzdžiui, iš sostinės kilęs krepšininkas per paskutines 21 rungtynes dviženklio naudingumo balų rodiklio nesurinko vos vienintelį kartą. Su 20,4 naudingumo balų rodikliu G. Radzevičius yra antras naudingiausias Mezon NKL pirmenybėse.

Aurelijus Pukelis, „Vytis“

Puikiai tame pačiame susitikime žaidė ir G. Radzevičiaus komandos draugas A. Pukelis. Aukštaūgis per 24 minutes pelnė 20 taškų (6/7 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 4 rezultatyvius perdavimus. Rungtynes jis baigė su 31 naudingumo balu.