Domantas Vilys Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Aurimas Urbonas Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas

Vilniaus „Perlo“ ekipa pergalingai pradėjo Mezon NKL atkrintamąsias varžybas. Arvydo Gronskio auklėtiniai pirmose aštuntfinalio rungtynėse namie 93:75 (20:14, 26:22, 18:16, 29:23) nugalėjo Mažeikių „Erelių“ komandą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Foto galerija

Antrasis susitikimas ketvirtadienį bus žaidžiamas Mažeikiuose.

Rungtynės prasidėjo atkakliai – vos 8 krepšininkus rungtynėms registravę svečiai įnirtingai priešinosi sostinės komandos atstovams, o dviženklį pranašumą šeimininkai susikrovė tik antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet po Luko Kvedaravičiaus dėjimo įgijo 10 taškų persvarą (46:36).

Trečiajame kėlinyje svečiai bandė priartėti, kai po Tomo Rimšos dvitaškio skirtumas aptirpo iki 6 taškų (44:50). Tačiau vilniečiai nemažino apsukų, vėl ėmė didinti savąją persvarą, kuri ketvirtajame kėlinyje perkopė 20 taškų ribą, ir intrigos rungtynėse nebepaliko.

„Erelių“ komanda šiandien suklydo net 25 kartus. „Perlo“ sąskaitoje – 11 klaidų.

„Perlas“: Domantas Vilys 24, Martynas Maskolaitis 18, Lukas Kvedaravičius 15 (6 atk. kam.).

„Ereliai“: Tomas Zdanavičius 20 (7 atk. kam.), Tadas Pažėra 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Nerijus Barauskas ir Haroldas Saprykinas po 10.