Nuotr.: A.Čiža

Dramatišką ir gyvybiškai svarbią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė Molėtų „Ežerūnas“, kuris namuose 75:74 (16:17, 24:23, 18:14, 17:20) po atkaklios kovos palaužė „Tauragės“ ekipą.

Foto galerija

Po šio laimėjimo, „Ežerūnas“ sušvelnino serijos rezultatą ir atsilieka 1-2. Artimiausios rungtynės vyks antradienį Tauragėje.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dviems minutėms, rezultatas vis dar buvo lygus (68:68). Vis tik Jonas Zakas įsūdė tolimą metimą ir šeimininkus išvedė į priekį 71:68.

Kitoje atakoje Raimondas Ambrulaitis realizavo tik vieną baudos metimą, o Paulius Kleiza pataikė iš toli ir svečių deficitas tesiekė tašką (71:72).

Šeimininkai ir toliau strigo ties baudų metimų linija. Jonas Zakas ir Karolis Lukošiūnas taip pat pataikė tik po vieną baudą ir padidino „Ežerūno“ persvarą iki 3 taškų (74:71).

Iki susitikimo pabaigos likus 15 sekundžių, Tadas Sebežiovas pelnė du taškus su pražanga bei rezultatą išlygino (74:74).

Vis tik po šeimininkų minutės pertraukėlės rezultatą „Ežerūno“ naudai persvėrė Karolis Lukošiūnas, kuris išprovokavo varžovo pražangą. Tiesa ir šįkart realizuotas buvo tik vienas baudos metimas (75:74).

Svečius gelbėti bandė Tadas Sebežiovas, tačiau jo dvitaškis tikslo nepasiekė ir pergale džiaugėsi „Ežerūnas“.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 23 (5/13 trit.), Ignas Lukošius 17 (8/12 dvit., 17 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 15 (1/6 trit.).

„Tauragė“: Tadas Sebežiovas 31 (7/14 dvit.), Rokas Čepanonis 15, Aivaras Kvedaravičius 8.