Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Mažeikių „Ereliai“ Nacionalinės krepšinio lygos („Mezon-NKL) aštuntfinalio serijoje žengė itin didelį žingsnį. Arvydo Straupio auklėtiniai išvykoje 84:70 (18:7, 26:15, 27:28, 13:20) pranoko Vilniaus „Perlą“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

19
23
4
100%
3/3

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos antradienį Mažeikiuose.

Svečiai užtikrintai susitikimą pradėjo nuo pat jo pradžios ir pirmojo kėlinio viduryje po Antano Bertašiaus dėjimo skirtumas tarp komandų jau buvo dviženklis (14:4).

„Ereliai“ mačo baigtį nulėmė dar prieš ilgąją pertrauką. Tomas Zdanavičius pelnė 4 taškus iš eilės, Torrance‘as Rowe‘as pataikė iš toli, o „Ereliai“ spurtavo 14:5 ir antrajame kėlinyje pirmavo dvigubai (40:20).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Torrance‘as Rowe‘as, pelnęs 20 taškų (2/4 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 1/1 baudų metimas), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, 4 kartus suklydo, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

„Perlas“: Karolis Giedraitis ir Lukas Kvedaravičius po 13, Simas Jarumbauskas 11.

„Ereliai“: Torrance‘as Rowe‘as 20 (5/7 trit., 4 kld.), Tadas Pažėra 19 (5/7 dvit.), Tomas Zdanavičius 17 (6/6 dvit.).