Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Puikiai antrąją rungtynių dalį sužaidęs Vilniaus „Perlas“ draugiškose rungtynėse namuose 68:64 (13:28, 18:13, 19:14: 18:9) įveikė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo itin rezultatyviai, sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes rezultatu 9:5 pirmavo marijampoliečiai. Po dviejų iš eilės rezultatyvių varžovų atakų svečių pranašumas išaugo iki 7 taškų – 18:11. Kėlinio pabaigoje marijampoliečiai laimėjo atkarpą 10:2 ir įgijo rekordinę persvarą – 28:13.

Antrojo ketvirčio pradžioje iniciatyvą perėmę vilniečiai sumažino atsilikimą iki 10 taškų – 24:34. Iki kėlinio pabaigos likus vienai minutei, šeimininkai ištirpdė atsilikimą iki 5 taškų – 31:36. Dvi rezultatyvias atakas surengę svečiai atstatė dviženklį pranašumą – 31:41.

Po dviejų kėlinių rezultatyviausias buvo Einaras Tubutis, pelnęs 11 taškų bei realizavęs tris tolimus metimus iš trijų.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo lygia kova, o įpusėjus trečiajam ketvirčiui pirmavo „Sūduva-Mantinga“ krepšininkai (48:36). Iki kėlinio pabaigos likus dviem minutėms, „Perlas“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 45:50. Po trijų kėlinių rezultatu 55:50 pirmavo marijampoliečiai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje jaunojo talento Emilio Butkaus vedamas „Perlas“ sumažino atsilikimą iki minimumo – 59:60. Po taiklaus Pijaus Rimkaus dvitaškio vilniečiai pirmą kartą išsiveržė į priekį – 61:60. Keturis taškus iš eilės pelnę svečiai ir vėl atstatė 3 taškų persvarą (64:61), tačiau „Perlo“ krepšininkai atsakė tuo pačiu ir įgijo minimalų pranašumą – 65:64. Po taiklaus Karolio Giedraičio dvitaškio ir E. Tubučio baudos metimo „Perlas“ padidino pranašumą iki 4 taškų ir šventė pergalę rezultatu 68:64.

„Perlas“: K. Giedraitis 16 (5 rez. perd.), E. Tubutis 14 (5/7 met., 14 atk. kam., 27 naud. bal.), R. Keliačius 11 (5/7 met., 6 atk. kam., 13 naud. bal.), P. Rimkus 7 (3/4 met.), E. Butkus 5.

„Sūduva-Mantinga“: A. Bertašius ir A. Kieža po 12, E. Jazukevičius 11.