Nuotr.: bcklaipeda.lt
Nuotr. bcklaipeda.lt

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ pergalingai baigė pasiruošimą sezonui. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai 96:72 (29:12, 19:21, 21:16, 27:23) įveikė Gargždų SC ekipą.

Uostamiesčio krepšininkai rimtą smūgį varžovams sudavė jau pirmajame ketvirtyje, kurį laimėjo 17 taškų persvara (29:12).

Iki ilgosios pertraukos Tado Pažėros (10 taškų) vedinas „Neptūnas-Akvaservis“ išlaikė prieš Simono Serapino treniruojamą Gargždų klubą saugų atstumą – 48:33.

Trečiojo ketvirčio viduryje klaipėdiečiai atliko didžiausią spurtą rungtynėse 15:0, o pranašumas išaugo iki 20 taškų (69:49).

Lukas Kreišmontas ir Erikas Kubilius kartu per lemiamą kėlinį pelnė 15 taškų, „Neptūnas-Akvaservis“ rungtynes laimėjo 24 taškų persvara (96:72).

Tai buvo paskutinės uostamiesčio komandos draugiškos rungtynės. Sezoną T. Gaidamavičiaus auklėtiniai pradės spalio 5-ąją, kuomet namuose priims Kauno KTU krepšininkus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Tadas Pažėra 19, Erikas Kubilius 16, Lukas Kreišmontas ir Klaidas Metrikis – po 12, Vytautas Šarakauskas (10 atk. kam.) ir Dovydas Romančeko – po 9, Deividas Anužis 6 (8 rez. perd.).

Gargždų SC: Laurynas Mikalauskas 17, Simonas Serapinas 15, Tadas Poška 13, Arvydas Kačinas 11.