Kauno KTU (1-1) namuose 75:67 (21:13, 19:24, 12:17, 23:13) įveikė Molėtų „Ežerūno“ (0-2) krepšininkus.

24
23
71%
5/7
83%
5/6

Be pagrindinio įžaidėjo Mato Sapiegos besivertę KTU krepšininkai rungtynes tris kėlinius kovojo taškas į tašką, o prieš lemiamas 10 minučių atsiliko dviem taškais (52:54).

Nors abi komandos aikštelėje panaudojo visus 12 krepšininkų, bet šeimininkai jėgų išsaugojo daugiau.

Lemiamą ketvirtį dviženkle persvara laimėję KTU studentai įsirašė pirmąją pergalę (75:67) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

Nugalėtojų komandoje geriausiai pasirodė Julius Liesis, kuris per 21 minutę pelnė 24 taškus (2/3 dvit., 5/7 trit., 5/6 baudos), sugriebė 3 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

KTU: Julius Liesis 24 (5/7 trit.), Adomas Sidarevičius 14 (7 rez. perd., 7 atk. kam.), Laurynas Miknevičius 8 (6/6 baudos), Justas Stakėnas 7, Julius Kigas 6.

„Ežerūnas“: Arnas Beručka 16, Remigijus Sugintas 13, Robertas Grabauskas 12 (9 atk. kam.), Jonas Zakas 11, Kristijonas Kirlys 8 (2/2 trit.).