Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Šakių „Vytis“ (3-1) Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Eriko Kučiausko auklėtiniai svečiuose 88:81 (23:23, 23:13, 20:31, 22:14) įveikė be pergalių liekančią Molėtų „Ežerūno“ (0-4) komandą.

21
25
7
46%
6/13

„Ežerūnas“ yra viena iš dviejų komandų, kuri NKL dar nepajautė pergalės skonio. Taip pat pergalės nepavyko iškovoti ir Joniškio „Delikatesui“.

Tuo metu „Vytis“ NKL starte suklupo namuose, o po to triumfavo trejose rungtynėse iš eilės.

Pirmasis kėlinys buvo sužaistas lygiosiomis, antrąjį „Vytis“ laimėjo 10 taškų persvarą, tačiau trečiąjį pralaimėjo 11 taškų skirtumu, todėl susitikimo baigtis sprendėsi lemiamo ketvirčio metu.

Likus pusketvirtos minutės rezultatas dar buvo lygus (77:77), tačiau tuomet Aurelijus Pukelis pataikė dvitaškį, vėliau šis aukštaūgis ir Paulius Beliavičius pridėjo po du taiklius baudų metimus ir „Vytis“ pabėgo 83:78.

Paskutinę minutę „Vyčio“ pergalę įtvirtino Karolio Brusoko dvitaškis ir Marijaus Užupio baudos metimai.

Šakių komandoje ketvertukas Paulius Beliavičius (21 taškas), Karolis Brusokas (18), Marijus Užupis (16) ir Aurelijus Pukelis (15) kartu surinko 70 iš 88 komandos taškų.

„Ežerūnas: Robertas Grabauskas 21 (9/17 dvit., 12 atk. kam., 25 naud. bal.), Arnas Beručka 17 (3/5 trit.), Jonas Zakas 13 (10 rez. perd.), Mantvydas Staniulis 11.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 21 (6/13 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Karolis Brusokas 18 (8/9 dvit.), Marijus Užupis 16 (4/7 trit., 4/4 baudos), Aurelijus Pukelis 15 (6/7 dvit., 3/3 baudos), Erikas Jakštys 7.