Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Įspūdingą pergalę NKL čempionate pasiekė Gargždų SC (6-7) komanda, kuri savo aikštėje 100:51 (25:11, 23:11, 28:10, 23:19) be jokio gailesčio sutriuškino Kauno KTU (3-9) krepšininkus ir pratęsė jų pralaimėjimų seriją iki 7 iš eilės.

16
27
10
1

Gargždiškiai dominuoti pradėjo nuo pat mačo pradžios, kada per kiek daugiau nei penkių minučių atkarpą startavo 14:4, o pasibaigus pirmajam ketvirčiui pirmavo 26:11. Antrojo kėlinio pabaigoje Rokui Šimkevičiui pataikius iš toli, Vaidotas Pečiukas pridėjo du taškus ir SC pranašumas jau buvo nepadorus – 49:19.

Naudingiausiai rungtyniavęs Laurynas Mikalauskas pelnė 16 taškų (8/12 dvitaškiai), atkovojo 10 kamuolių ir įsirašė 27 naudingumo balus. Dviženklę pelnytų taškų ribą Gargždų komandoje pasiekė šeši iš dešimties krepšininkų.

Kauno ekipa šiame susitikime metė vos 4 baudas, iš kurių pataikė 2, tuo metu šeimininkai realizavo 14/18 metimų nuo šios atžymos.

SC: Laurynas Mikalauskas (10 atk. kam.) ir Tadas Poška – po 16, Laurynas Lučinskas 14, Rokas Šimkevičius 13, Simonas Serapinas ir Arvydas Eitutavičius – po 11.

KTU: Julius Kigas 16, Dominykas Ratkus 7, Motiejus Syminas 6.