Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Auškelis
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Auškelis

Ketvirtajame kėlinyje sausą atkarpą 9:0 laimėjęs Tauragės krepšinio klubas (4-8) atsitiesė po keturių pralaimėjimų iš eilės NKL pirmenybėse. Edvardo Žemgulio treniruojama ekipa svečiuose 82:77 (23:25, 22:19, 19:22, 18:11) įrodė pranašumą prieš Šakių „Vytį“ (8-4), kuriam tai trečioji nesėkmė paeiliui.

20
25
8
5

Lemiamame ketvirtyje sužaidus pustrečios minutės, Marijus Užupis pelnė du taškus ir „Vytis“ minimaliai pirmavo – 68:67, tačiau tada Deividas Keburys surinko šešis taškus ir spurtavę svečiai paėmė iniciatyvą į savo rankas – 75:68.

Beveik keturias minutes trukusį „Vyčio“ taškų badą taikliu dvitaškiu nutraukė Paulius Beliavičius – 70:75, tačiau Raidas Nacius į atsakė tritaškiu ir neleido šeimininkams perlaužti rungtynių – 78:70.

Paulius Morkeliūnas tauragiškių gretose pelnė 20 taškų (8/15 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/3 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

„Vytis“: Marijus Užupis (8 atk. kam.) ir Aurelikus Pukelis – po 15, Šarūnas Vingelis 13, Erikas Jakštys 10.

Tauragė: Paulius Morkeliūnas 20 (8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 18, Deividas Keburys 10.