Nuotr.: Linas Šilkaitis
Nuotr. Linas Šilkaitis

Mažeikių „Ereliams“ (5-8) NKL čempionate pavyko nutraukti trijų iš eilės pralaimėjimų seriją. „Ereliai“ savo aikštėje 89:77 (27:14, 15:19, 23:22, 24:22) įveikė „Šilutės“ (7-6) krepšininkus.

24
24
4
50%
5/10

Įtikinamą pranašumą šeimininkai susikrovė jau pirmajame kėlinyje, po kurio turėjo 13 taškų persvarą (27:14).

Šilutiškiams pavyko sumažinti skirtumą prieš lemiamą ketvirtį iki 10 taškų (55:65), tačiau „Ereliai“ visas rungtynes kontroliavo žaidimo tempą ir arčiau varžovų prie savęs neprisileido. Mažeikiškiai užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę – 89:77.

Puikų mačą sužaidė šeimininkų duetas – Ignas Fiodorovas su Haroldu Saprykinu, kurie kartu pelnė 45 taškus.

I. Fiodorovas per 37 minutes pelnė 24 taškus (5/9 dvit., 3/4 trit., 5/10 baud.), atkovojo 5 kamuolius, suklydo 5 kartus, perėmė 4 kamuolius, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

H. Saprykino sąskaitoje 21 taškas (5/10 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.) per 32 minutes.

„Šilutės“ ekipoje pirmąjį savo sezono mačą sužaidė Jeffery Perkinsas. Puolėjas per 17 minučių pelnė 13 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Svečiams koją kišo labai prastas tritaškių pataikymas – 6 taiklūs tolimi metimai iš 26 bandymų (23 proc.). Tuo metu „Ereliai“ pataikė 10 tritaškių iš 23 bandymų (43 proc.).

„Ereliai“: Ignas Fiodorovas 24 (5/9 dvit., 3/4 trit., 5/10 baud., 6 išpr. praž., 24 naud. bal.), Haroldas Saprykinas 21, Tomas Zdanavičius 16 (10 atk. kam.), Darius Griškėnas 13 (6 rez. perd.).

„Šilutė“: Žygimantas Sirvydas 16, Andrius Globys 15, Jeffery Perkinsas 13, Evaldas Džiaugys 12, Mantas Šerkšnas 10.