Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Pralaimėjimą dramatiškai susiklosčiusiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse Jonavoje patyrė šeimininkų „Sintek-Jonava“ (5-9) krepšininkai 80:89 (23:18, 20:14, 19:21, 12:21, 6:15) per pratęsimą turėję pripažinti Šakių „Vyčio“ (9-4) pranašumą.

27
31
90%
9/10
75%
3/4

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmosios mačo dalies turėjo dviženklį pranašumą (43:32). Antroje mačo dalyje „Vytis“ stengėsi pasivyti jonaviečius, kurie prieš lemiamą kėlinį pirmavo 9 taškais (62:53).

Ketvirtajame kėlinyje įvyko Šakių klubo spurtas. Ketvirčio viduryje „Vytis“ surengė atkarpą 10:2 ir po ilgosios pertraukos buvo priekyje (72:70). „Sintek-Jonava“ sugebėjo stabilizuoti situaciją, o pratęsimą, likus žaisti 8 sekundes, „Sintek-Jonava“ baudų metimais išplėšė Martynas Linkevičius (74:74).

Pratęsimą geriau pradėjo jonaviečiai, šovę į priekį keturių taškų pranašumu (78:74). Tiesa, po šio momento šeimininkų puolimas sustojo net trims minutėms, o tuo pasinaudoję svečiai spurtavo 15:0 bei susikrovė lemiamą pranašumą (89:78) bei laimėjo rungtynes 9 taškų persvara (89:80).

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 23 (15 atk. kam.), Troy Franklinas 19, Martynas Linkevičius 15,  Rytis Juknevičius 11.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 27, Paulius Beliavičius 21, Karolis Kokoška ir Marijus Užupis po 12, Paulius Semaška 11.