Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Jonavos „Sintek-Jonava“ draugiškame NKL ir Baltarusijos turnyre sėkmingai atsirevanšavo Minsko „Cmoki-2“ krepšininkams. Murato Didino auklėtiniai namuose šventė pergalę 79:56 (22:13, 13:15, 25:19, 19:9).

21
26
38%
3/8
80%
4/5

Vakar vykusiose rungtynėse pergale džiaugėsi baltarusiai, kurie laimėjo 79:68.

Jonaviškiai mačo kontrolę perėmė po ilgosios pertraukos. Augustinas Jankaitis ir Justas Vazalis pataikė po dvitaškį, Ernestas Serkevičius atseikėjo tritaškį, o „Sintek-Jonava“ trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 12:0 ir pabėgo 19 taškų persvara (47:28).

„Cmoki-2“ savo pirmuosius taškus antroje rungtynių dalyje pelnė sužaidus kiek daugiau nei tris minutes, kuomet pasižymėjo Jauhenijus Beliankou. Likusi rungtynių dalis buvo formalumas, mat šeimininkai iki pat finalinės sirenos išlaikė turėtą dviženklį pranašumą.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė J. Vazalis, kuris pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

„Sintek-Jonava“: Justas Vazalis 21 (4/5 dvit., 26 naud. bal.), Rimanas Daunys (3/4 dvit.) ir Martynas Linkevičius (0/6 trit.) po 12, Ernestas Serkevičius (2/6 trit.) ir Juozas Ramanauskas (4/6 dvit.) po 10.

„Cmoki-2“: Jauhenijus Beliankou 29 (9/14 dvit., 3/6 trit., 26 naud. bal.), Ivanas Aladka 8, Kirylas Chumakou 6.