Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įsirašė lyderiai Palangos „Kuršiai“ (12-4), kurie namuose 89:77 (19:15, 25:24, 22:11, 23:27) nugalėjo Šakių „Vyčio“ (10-6) krepšininkus.

22
28
80%
4/5
2

Pirmuosius du kėlinius vyko atkakli kova, tačiau po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmė šeimininkai. Mykolas Dieninis pelnė taškus iš po krepšio, pataikė tolimą metimą, dvitaškį pridėjo Jalenas Riley, o dar vieną tritaškį atseikėjo ir Grantas Vasiliauskas bei 12:0 spurtavę „Kuršiai“ pabėgo dviženkle persvara (60:46).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje palangiškiai savo persvarą padidino iki 18 taškų (68:50), o „Vytis“ savo spurtu surengti nesugebėjo ir turėjo taikytis su pralaimėjimu.

Kaip ir įprasta, nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jalenas Riley, kuris surinko 25 taškus, tačiau naudingumo prasme geriausiai pasirodė Matas Jucikas.

Puolėjas per 29 minutes pelnė 22 taškus (6/9 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 4/5 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 2 metimus, kartą suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 25 (8/11 dvit., 2/8 trit., 9 atk. kam.), Matas Jucikas 22 (6/9 dvit., 9 atk. kam.), Mykolas Dieninis (2/2 dvit.) ir Grantas Vasiliauskas po 9.

„Vytis“: Marijus Užupis 24 (6/9 trit.), Aurelijus Pukelis 18 (6/10 dvit., 7 atk. kam.), Šarūnas Vingelis 15 (3/5 trit.), Paulius Beliavičius 11 (3/7 trit.).