Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Pauliui Beliavičiui iki karjeros naudingumo rekordo pritrūko vos vieno balo, o Šakių „Vytis“ (14-7) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate namuose 97:79 (28:14, 23:17, 23:24, 23:24) nugalėjo Mažeikių „Erelius“ (7-13).

25
36
6
4

Rungtynės prasidėjo galingu Šakių spurtu ir dvigubai varžovus pranoktu pirmuoju kėliniu (28:14). Antrajame ketvirtyje šeimininkai ir vėl dominavo, o į ilgąją pertrauką komandos patraukė, kai švieslentėje degė rezultatas 51:31.

Trečiajame bei ketvirtajame ketvirčiuose „Ereliai“ atsigavo, kėlinius netgi laimėjo, tačiau dėka pirmojoje pusėje paliktų spragų, triumfuoti rungtynėse neišgalėjo – „Vytis“ šventė pergalę rezultatu 97:79.

Trečiajame kėlinyje „Erelių“ gretose rungtyniaujantis Tomas Balčiūnas, rungtynių metu surinkęs 7 taškus (3/6 dvit., 1/3 baud. met.) ir atkovojęs 3 kamuolius, pasižymėjo galingu dėjimu.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė P. Beliavičius. Krepšininkas per 31 minutę pelnė 25 taškus (5/6 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud. met.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei taip surinko 36 naudingumo balus. Iki žaidėjo naudingumo rekordo (37 naud. bal.), pasiekto 2017-ųjų kovo 7-ąją, jam pritrūko vos 1 balo.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Haroldas Saprykinas, pelnęs 20 taškų (7/8 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud. met.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

„Ereliams“ pralaimėjimą apkartino antrajame ketvirtyje įvykusi šiurpi Calebo Daviso trauma, pastarasis buvo išvežtas į ligoninę. Ekipos įžaidėjas patyrė čiurnos kauliuko stresinį lūžį.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 25 (6 rez. perd.), Šarūnas Vingelis ir Karolis Brusokas (10 atk. kam.) po 18, Justas Sakalauskas 14, Aurelijus Pukelis 7 (7 atk. kam.).

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 20 (5 atk. kam.), Quintonas Campbellas 14 (7 atk. kam.), Tomas Zdanavičius 11 (6 atk. kam.), Mantvydas Staniulis 2 (7 rez. perd.).