Nuotr.: K. Bakūnas
Nuotr. K. Bakūnas

Vaidoto Pečiuko vedama Gargždų SC (9-12) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate namuose 86:78 (20:19, 25:16, 17:18, 24:25) nugalėjo Vilniaus „Perlo“ (11-10) krepšininkus.

18
26
3
7

Pirmoji rungtynių pusė buvo nulemta antrajame kėlinyje spurtavusių (25:16) šeimininkų, kai į ilgąją pertrauką komandos išėjo gargždiškiams pirmaujant 45:35.

Abu antrosios pusės kėlinius minimaliais skirtumais laimėję vilniečiai pagrindinio laiko pabaigoje triumfuoti nesugebėjo dėl per didelio deficito, susikrauto per 20 rungtynių minučių. To pasekoje Gargždų SC šventė pergalę rezultatu 86:78.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė V. Pečiukas. Krepšininkas per 26 minutes pelnė 19 taškus (2/3 dvit., 4/9 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 22 naudingumo balus.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Simas Jarumbauskas, pelnęs 21 tašką (3/8 dvit., 4/7 trit., 3/5 baud. met.), atkovojęs 1 kamuolį, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą.

Gargždų SC: Vaidotas Pečiukas 19 (22 naud. bal.), Laurynas Lučinskas 18 (7 atk. kam., 26 naud. bal.), Arvydas Kačinas 11 (7 atk. kam.), Rokas Šimkevičius 5 (8 atk. kam.).

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 21, Karolis Giedraitis 20, Ąžuolas Tubelis 11, Augustas Marčiulionis 8 (5 rez. perd.), Robertas Keliačius 1 (8 atk. kam.).