Nuotr.: K. Bakūnas
Nuotr. K. Bakūnas

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo Gargždų SC (10-12) komanda, kuri svečiuose 66:59 (17:12, 14:11, 14:24, 21:12) patiesė Tauragės krepšinio klubą (9-13).

13
15
75%
3/4
6

Po trijų kėlinių priekyje dar buvo dviejų taškų persvarą turėję Tauragės krepšininkai, o iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms ir 46 sekundės rezultatas buvo lygus 54:54.

Tuomet Arvydas Eitutavičius, Laurynas Mikalauskas ir Vaidotas Pečiukas įmetė po dvitaškį ir Gargždų SC pabėgo 60:54.

Tauragės krepšininkų taškų badą nutraukę dvitaškiu pasižymėjęs Deividas Keburys, bet svečiai vėl šovė į priekį 6:1 ir likus 39 sekundėms įgijo 9 taškų pranašumą (66:57), kurio šeimininkai panaikinti nesugebėjo.

Tauragės krepšinio klubas: Paulius Morkeliūnas 10, Tadas Sebežiovas, Liudas Radavičius ir Mindaugas Stašys po 9.

Gargždų SC: Vaidotas Pečiukas 14, Laurynas Mikalauskas 13 (6 atk. kam.), Simonas Serapinas ir Arvydas Eitutavičius (7 atk. kam.) po 10, Aidas Viršilas 9.