Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

„Šilutė“ (11-11) NKL čempionate nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Puikų puolimą pademonstravę šilutiškiai namuose 102:86 (24:19, 28:19, 19:27, 31:21) palaužė Molėtų „Ežerūno“ (8-14) krepšininkų pasipriešinimą.

25
41
9
83%
10/12

Pamario krepšininkai pirmoje rungtynių pusėje fantastiškai pataikė iš trijų taškų zonos – 8 tolimi metimai iš 11 bandymų, o tai leido šeimininkams susikrauti dviženklę persvarą (52:38).

Svečiams ketvirtojo kėlinio pradžioje pavyko išlyginti rezultatą (71:71), tačiau „Šilutė“ spurtavo ir prasidėjus priešpaskutinei minutei jų pranašumas abejonių nekėlė – 98:82.

Nugalėtojus į priekį vedė Evaldo Džiaugio, Jeffery Perkinso ir Byrono Sanfordo trijulė, kurie kartu pelnė net 71 tašką.

Lapkričio mėnesio MVP tapęs E. Džiaugys per 35 minutes pelnė 28 taškus (6/12 dvit., 4/5 trit., 4/6 baud.), o tai yra naujas žaidėjo asmeninis rezultatyvumo rekordas per karjerą NKL. Puolėjas taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Gynėjas B. Sanfordas buvo arti trigubo dublio – 25 taškai (10/12 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimas, o mačą baigė net su 41 naudingumo balu.

J. Perkinsas šilutiškiams pridėjo 18 taškų (4/10 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 24 naudingumo balus.

Molėtų gretose puikų pasirodymą surengė neseniai į klubą grįžęs Ignas Lukošius. Vidurio puolėjas pelnė 20 taškų (9/14 dvit., 2/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 28 (4/5 trit., 27 naud. bal.), Byronas Sanfordas 25 (10/12 dvit., 8 atk. kam., 9 rez. perd., 41 naud. bal.), Jeffery Perkinsas 18 (24 naud. bal.).

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius (13 atk. kam., 29 naud. bal.) ir Remigijus Sugintas (4/6 trit.) po 20, Arnas Beručka 15 (6 rez. perd.), Kostas Jonuška 14.