Nacionalinės krepšinio lygos tarptautiniame turnyre pergalę pratęsime iškovojo Minsko „Cmoki-2“ klubas, kuris svečiuose 102:95 (18:20, 18:24, 25:19, 25:23, 16:9) nugalėjo Kauno „Žalgiris-2“ komandą.

34
43
2
4

Po dviejų kėlinių jaunieji žalgiriečiai dar pirmavo 12 taškų, tačiau Minsko ekipa įsibėgėjo po ilgosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį svečiai laimėjo 6 taškų persvara, o ketvirtąjį – 2 ir taip išsikovojo galimybę santykius iki galo išsiaiškinti per pridėtą laiką.

Pratęsimas prasidėjo lygiai, tačiau po truputį varžovus spaudi Minsko komanda dviem taikliais Maksimo Liutycho baudos metimais persvėrė rezultatą (90:88).

Iki pridėto laiko pabaigos likus 40 sekundžių, Jauhenijus Beliankou pataikė du baudų metimus ir padidino pranašumą iki 4 (99:95). Po 18 sekundžių tas pats Beliankou pataikė dar vieną baudų metimą ir svečių klubas pirmavo rezultatu 101:95.

Paskutinius dūrius suleido Ivanas Aladka, pataikęs dar du baudų metimus ir garantavęs Baltarusijos komandos pergalę rezultatu 102:95.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė J. Beliankou. Krepšininkas per 40 minučių pelnė 34 taškus (8/12 dvit., 3/7 trit., 9/10 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius ir taip surinko 42 naudingumo balus.

Šeimininkų ekipoje labiausiai pasižymėjo Giedrius Bergaudas, pelnęs 16 taškų (6/7 dvit., 4/4 baud. met.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiris-2“: Giedrius Bergaudas 16 (6 atk. kam.), Vitalijus Kozys 15 (9 atk. kam.), Marius Valinskas 14, Volodymyras Markovetskyy 12 (6 atk. kam.), Lukas Uleckas 11 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Cmoki-2“: Jauhenijus Beliankou 34 (8/12 dvit., 3/7 trit., 9/10 baud. met., 5 rez. perd., 42 naud. bal.), Andrejus Stabrouskis 22 (6 atk. kam.), Ivanas Aladka 18, Kirilas Chumakou 9 (7 atk. kam.).