Nuotr.: bcjonava.lt
Nuotr. bcjonava.lt

Septynių pralaimėjimų seriją Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate nutraukė Jonavos „Sintek-Jonava“ (7-16) krepšininkai, namuose 92:88 (21:17, 27:29, 16:23, 28:19) įveikę Gargždų SC (11-13) klubą.

17
26
8
100%
2/2

Tai buvo pirmosios naujojo „Sintek-Jonava“ trenerių štabo nario Rimanto Grigo rungtynės su komanda. Pastarąjį kartą jonaviečiai pergalę buvo iškovoję lapkričio 30 dieną.

Jonavos klubas antrajame kėlinyje surengė dvi minutes trukusį spurtą 12:0 (35:21). Tiesa, per kitas keturias minutes „Sintek-Jonava“ pelnė tik 5 taškus, o svečiai mažino atsilikimą (36:40). Neilgai trukus, gargždiškiai jau buvo priekyje (46:45). Persvarą prieš didžiąją pertrauką namų ekipai sugrąžino Jaleno Bradley tritaškis (48:46).

Antroje mačo dalyje iniciatyvą bandė perimti svečiai, kurie po Arvydo Eitutavičiaus ir Simono Serapino taškų gerokai nutolo (66:56). Situaciją prieš lemiamą ketvirtį kiek pataisė penki Martyno Linkevičiaus taškai ir Justo Vazalio tritaškis (64:69).

Spurtą jonaviečiai pratęsė ketvirtajame kėlinyje ir šovė į priekį (70:69). Žaidimui išsilyginus, vyko atkakli kova iki mačo pabaigos. Likus žaisti 28 sekundes, A. Eitutavičius baudos metimu išlygino rezultatą (88:88).

Jonaviečių atsakymo metu Augustinas Jankaitis ne tik pelnė du taškus, bet ir buvo sustabdytas nesportine varžovų pražanga. Prie komandos draugo dvitaškio Martynas Linkevičius pridėjo du baudų metimus ir taip pergalę šventė šeimininkai (92:88).

„Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 23 taškai, Jalen Brasley 17 (8 rez. perd.), Augustinas Jankaitis 16 (10 atk. kam.), Ernestas Serkevičius 14, Justas Vazalis 10, Juozas Ramanauskas 5, Austin Woods 4, Martynas Pacevičius 3.

Gargždų SC: Laurynas Mikalauskas 23 taškai, Laurynas Lučinskas 17, Arvydas Eitutavičius 14, Ernestas Jonkus 10.