Nuotr.: K.Bakūnas

„Palangos Kuršiai“ (17-8) savo aikštėje 82:66 (13:22, 19:13, 26:15, 24:16) įveikė Molėtų „Ežerūną“ (9-17) ir įsitvirtino trečioje NKL turnyrinės lentelės vietoje.

Šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo 9 taškų deficitą, tačiau antrajame kėlinyje prisivijo varžovus (32:35), o po ilgosios pertraukos perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas.

Trečiąjį rungtynių ketvirtį palangiškiai pradėjo spurtu 16:0 (48:35) ir užtikrintai laimėjo rungtynes (82:66).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė ekipos kapitonas Aidas Viskontas, kuris per 33 minutes pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Svečių ekipoje rezultatyviausiai žaidė Arnas Beručka, pelnęs 17 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 7 kartus ir surinko 18 naudingumo balų.

„Palangos Kuršiai“: Grantas Vasiliauskas 17, Jalen Riley 16 (1/9 trit., 5 rez. perd.), Taurantas Tamošiūnas 14, Aurimas Majauskas 13, Aidas Viskontas 11 (7 rez. perd., 21 naud. bal.).

„Ežerūnas“: Arnas Beručka 17 (7 rez. perd., 7 kld.), Remigijus Sugintas 12, Ignas Lukošius 10.