Nuotr.: V. Skroblas
Nuotr. V. Skroblas

Nuo pat dvikovos pradžios dominavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (20-5) sugrįžo į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Ryčio Vaišvilos auklėtiniai iššvaistė turėtą 20-ies taškų persvarą, tačiau Mažeikiuose 68:65 (18:8, 20:19, 17:19, 13:19) įveikė vietos „Erelius“ (8-17).

13
20
9
1

Galingai startavę marijampoliečiai dviženklę persvarą įgijo besibaigiant pirmajam kėliniui (18:8), o antrojo ketvirčio viduryje jau buvo priekyje net 34:14.

„Ereliai“ į kovą pakilo ketvirtajame kėlinyje, kai sumažinę atsilikimą iki vienženklio skaičiaus dar surinko penkis taškus be atsako ir priartėjo vos per keturis taškus – 51:55.

Tokia pat atkarpa paskui atsakę marijampoliečiai vėl buvo atitrūkę per 10 taškų (64:54), bet tuomet Haroldas Saprykinas susmeigė du tritaškius, Quintonas Campbellas įkrovė iš viršaus ir mažeikiškiai toliau kvėpavo varžovams į nugaras – 62:66.

Likus žaisti 20 sekundžių, H. Saprykinas dar kartą pataikė iš toli ir komandas teskyrė taškas – 65:66. Paskui tas pats H. Saprykinas, stabdydamas Žygimantą Šimonį, užsidirbo nesportinę pražangą. Ž. Šimonis pridėjo du taškus, paskutinėje atakoje H. Saprykinas prametė iš tritaškio zonos ir svečiuose triumfavo Marijampolės ekipa – 68:65.

H. Saprykinas per 31 minutę pelnė 18 taškų (0/5 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 3/3 baudos).

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 18 (5/11 trit.), Quintonas Campbellas 14 (10 atk. kam.), Lavellas Boydas 11 (6 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: Ernestas Ežerskis 16 (4 kld.), Žygimantas Šimonis 13 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Aurimas Urbonas 11.

1 TO
35 MIN
4 AS
1 TO
35 MIN