Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Šį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje žibantis Jalenas Riley atvedė „Palangos Kuršius“ (18-11) į dar vieną pergalę – palangiškiai per pratęsimą 95:89 (20:12, 25:24, 13:20, 22:24, 15:9) palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipą (23-6).

32
34
50%
5/10
88%
15/17

Rungtynių pradžioje „Palangos Kuršiai“ ėmėsi iniciatyvos ir iki pat ilgosios pertraukos neprisileido varžovų. Trečiajame kėlinyje „Sūduvai-Mantingai“ pavyko išlyginti rezultatą ir veiksmas persikėlė į paskutinį ketvirtį.

Likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės „Palangos Kuršiai“ turėjo nedidelį pranašumą, tačiau Edvinas Jezukevičius pataikė du baudos metimus ir rezultatas tapo lygus – 80:80.

Nors paskutinėmis sekundėmis J. Riley ir Aurimas Majauskas dar mėgino išplėšti pergalę „Palangos Kuršiams“, komandos keliavo į pratęsimą.

Jame poros svarbių A. Majausko dvitaškių sulaukę palangiškiai įgavo trapią kelių taškų persvarą ir jos nebepaleido.

Nugalėtojams J. Riley pelnė 32 taškus (1/7 dvit., 5/10 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus. A. Majauskas pridėjo 20 taškų ir net 17 atkovotų kamuolių.

Marijampolės klubo gretose 34 naudingumo balais pasižymėjo Aurimas Urbonas. Jo sąskaitoje – 21 taškas ir 12 atkovotų kamuolių.

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 32 (5/10 trit.), Aurimas Majauskas 20 (17 atk. kam.), Tautvydas Paliukėnas 13.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 21 (12 atk. kam.), Justinas Jogminas 18, Edvinas Jezukevičius 17, Martynas Zigmantavičius 12, Gediminas Navickas 10.