• „Palangos Kuršiai“ išvykoje 97:86 įveikė Vilniaus „Perlą“

• Jalenas Riley pelnė 41 tašką ir surinko 47 naudingumo balus

• „Perlo“ komandoje blizgėjo 31 tašką surinkęs ir 8 tritaškius pataikęs Domantas Vilys

• Rungtynėse dalyvavo ir Marekas Blaževičius, pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius

Jalenas Riley sužaidė dar vienas įspūdingas rungtynes ir pelnė 41 tašką, o jo vedami „Palangos Kuršiai“ (19-11) išvykoje 97:86 (30:20, 20:27, 23:14, 24:25) pranoko Vilniaus „Perlo“ (16-13) krepšininkus.

41
47
100%
18/18
50%
5/10

Palangiškių lyderis per 35 minutes pelnė 41 tašką (4/9 dvit., 5/10 trit., 18/18 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, išprovokavo 13 pražangų, 6 kartus suklydo bei surinko 47 naudingumo balus.

Iki geriausio sezono pasirodymo jam pritrūko 1 naudingumo balo. 48 naudingumo balus buvo surinkęs Šakių „Vyčio“ snaiperis Marijus Užupis.

Tuo metu svečiai pergalingą pranašumą susikrovė po ilgosios pertraukos. Spenseris Mitchellas surinko 4 taškus paeiliui, Matas Jucikas pridėjo dvitaškį, o amerikietis pelnė dar 4 taškus ir „Palangos Kuršiai“ truktelėjo į priekį 60:49.

Iš karto po to Domantas Vilys ir Tadas Vaičiūnas smeigė po tritaškį bei vėl grąžino savo komandą į rungtynes (58:62). Vis tik tuomet ir vėl smogė svečiai. M. Jucikas realizavo 4 baudų metimus, Jalenas Riley smeigė tritaškį, o Tautvydas Paliukėnas ir Taurantas Tamošiūnas pridėjo po dvitaškį ir svečiai vėl nutolo – 73:61.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar buvo priartėję iki 73:80, bet J. Riley vienas pats surinko 13 taškų iš eilės ir iki mačo pabaigos likus mažiau nei 3 minutėms, įtvirtino savo komandos pergalę (93:78).

„Perlas“: Domantas Vilys 31 (8/12 trit.), Marekas Blaževičius 13 (5/12 dvit., 8 atk. kam.), Tadas Vaičiūnas ir Ąžuolas Tubelis po 9.

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 41 (5/10 trit., 18/18 baud. met., 6 kld., 47 naud. bal.), Matas Jucikas (3/6 dvit.) ir Tautvydas Paliukėnas po 12, Spenseris Mitchellas 10 (5/7 dvit.).