Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Gargždų SC (14-16), kuris namuose po atkaklios kovos 75:70 (11:14, 24:15, 21:22, 19:19) palaužė Molėtų „Ežerūną“ (10-20).

7
18
3
5

Iki mačo pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms, Kristijonas Kirlys tolimu šūviu išvedė „Ežerūną“ į priekį (67:66). Vis tik po šio epizodo svečių puolimas sustojo, o tuo Gargždų ekipa netruko pasinaudoti.

Laurynas Mikalauskas pataikė puskablį, Rokas Šimkevičius smeigė tritaškį, o pirmasis pridėjo dar du taškus su pražanga ir iki susitikimo pabaigos likus pusantros minutės, šeimininkai jau buvo priekyje 72:67.

Pačioje mačo pabaigoje Arnas Beručka realizavo baudų metimus ir savo ekipos deficitą sumažino iki 4 taškų (70:74), bet Arvydas Eitutavičius pataikė vieną baudą ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Laurynas Mikalauskas pelnė 20 taškų (9/13 dvit., 2/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, 5 kartus suklydo, išnaudojo leistinų pražangų limitą ir surinko 17 naudingumo balų.

Gargždų SC: Laurynas Mikalauskas 20 (9/13 dvit.), Laurynas Lučinskas 11 (4/6 dvit.), Vaidotas Pečiukas 11.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 19 (5/6 dvit., 2/8 trit.), Arnas Beručka 18 (5/11 dvit.), Raimondas Ambrulaitis 12 (3/3 dvit., 26 naud. bal.), Kostas Jonuška 10.