Nelengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė „Palangos Kuršių“ (21-11) krepšininkai, kurie namuose po atkaklios kovos 80:76 (25:14, 20:23, 18:21, 17:18) palaužė „Telšių“ (18-13) klubą.

Foto galerija

Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 4 minutėms, Spenseris Mitchellas pataikė dvitaškį ir padidino palangiškių pranašumą iki 6 taškų (74:68). Vis tik Juozas Balčiūnas atsakė tuo pačiu, o kiek vėliau dar smeigė tolimą metimą ir „Telšių“ deficitas sumenko iki minimumo – 73:74.

Vis tik kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo vieni iš paskutiniųjų svečių taškų. Mykolas Dieninis, Jalenas Riley ir Aidas Viskontas realizavo baudų metimus bei taip įtvirtino savo komandos pergalę (80:73). „Telšiai“ per paskutinę minutę prametė vieną dvitaškį bei du tolimus metimus. Paskutinėmis akimirkomis tritaškį pataikė Juozas Balčiūnas, tačiau tai telšiškių situacijos negelbėjo.

Nugalėtojus šį vakarą, kaip ir įprasta tempė J. Riley. Amerikietis per 36 minutes pelnė 30 taškų (2/8 dvit., 6/11 trit., 8/12 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius pardavimus, 4 kartus suklydo, išprovokavo 10 pražangų ir surinko 32 naudingumo balus.

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 30 (2/8 dvit., 6/11 trit.), Spenseris Mitchellas 18 (12 atk. kam.), Mykolas Dieninis 12.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 22 (10/16 dvit.), Ignas Razutis 14 (4/9 dvit.), Laurynas Kaveckis 12 (3/4 trit.), Juozas Balčiūnas 10.