Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Svarbią pergalę kovoje dėl aukštesnių vietų Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Jonavos „Sintek-Jonava“ (11-21) ekipa namuose 98:82 (26:23, 31:25, 20:20, 21:14) įveikusi „Gargždų SC“ (14-17) klubą.

25
32
8
50%
4/8

Tai buvo trečioji jonaviečių pergalė prieš gargždiškius trejose žaistose sezono rungtynėse. Po šios pergalės jonaviečiai pergalių skaičiumi susilygino su 12-oje vietoje esančiu Mažeikių „Erelių“ klubu.

Po permainingos ir atkaklios pirmosios mačo dalies „Sintek-Jonava“ sugebėjo susikrauti 9 taškų persvarą (57:48). Tokį pranašumą Rimanto Grigo auklėtiniai turėjo ir po trijų ketvirčių (77:68).

Ketvirtojo kėlinio metu jonaviečiai sėkmingai žaidė varžovų baudos aikštelėje – čia pasižymėjo Augustino Jankaičio ir Martyno Linkevičiaus tandemas. Kėlinio pabaigoje pirmuosius taškus mače pelnęs Rimantas Daunys sukrovė jonaviečiams rekordinę persvarą (98:80).

Gargždų ekipai nepadėjo Simonas Serapinas ir Arvydas Eitutavičius.

Jonavos „Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 25 taškai (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jalen Bradley 21, Augustinas Jankaitis 18, Grantas Vasiliauskas 14, Martynas Pacevičius 11.

„Gargždų SC“: Laurynas Mikalauskas 23 taškai, Vaidotas Pečiukas 20.