Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Jonavos „Sintek-Jonava“ (12-21) šeštadienį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate pelnė pergalę ir turnyrinėje lentelėje palypėjo laipteliu aukščiau.

16
23
9
67%
6/9

Jonaviškiai išvykoje 78:67 (18:18, 28:19, 14:20, 18:10) nugalėjo Tauragės krepšinio klubo (12-20) krepšininkus.

Po lygiai sužaisto pirmojo rungtynių kėlinio Tauragėje (18:18) jonaviškiai suorganizavo spurtą (10:2) antrojo ketvirčio pradžioje ir atitrūko dviženkle persvara (33:23).

Jonaviškių persvara buvo ūgtelėjusi ir iki 12 taškų, tačiau prieš pat didžiąją pertrauką tritaškį įsmeigė šeimininkų žaidėjas Aivaras Kvedaravičius (46:37).

Trečiojo kėlinio metu situacija ėmė keistis Tauragės klubo naudai. „Sintek-Jonavai“ pirmaujant 9 taškų persvara (58:49), šeimininkai spurtavo 8:2 ir prieš lemiamą kėlinį kvėpavo svečiams į nugaras (57:60).

Ketvirtojo kėlinio metu Jonavos ekipa įjungė aukščiausią pavarą gynyboje ir per pirmąsias 6 kėlinio minutes praleido tik tris taškus (70:60). Rimanto Grigo auklėtiniai tik didino pranašumą (78:64) ir sugebėjo iškovoti svarbią pergalę NKL čempionate (78:67).

Tai buvo pirmasis NKL čempionato savaitgalis, kuriame jonaviškiai laimėjo abejas rungtynes. Turnyro lentelėje Rimanto Grigo auklėtiniai palypėjo dar viena pozicija į viršų ir užima 12 vietą.

Tauragės krepšinio klubas: Paulius Morkeliūnas 16 (6 atk. kam., 23 naud. bal.), Mindaugas Stašys 14 (5 rez. perd.), Raidas Nacius ir Deividas Keburys po 11.

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 16 (9 atk. kam.), Martynas Linkevičius 15, Justinas Ramanauskas 14, ..., Martynas Pacevičius 5 (6 atk. kam.).