Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) šventė „Šilutės“ (18-17) krepšininkai, kurie namuose 81:69 (24:16, 28:12, 20:21, 9:20) užtikrintai nugalėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“ klubą.

22
24
60%
6/10
80%
4/5

Šeimininkai mačą užtikrintai pradėjo nuo pat jo pradžios. Mantas Šerkšnas surinko 5 taškus paeiliui, Dovydas Rimkus prasiveržė krepšio link Byronas Sanfordas įsmeigė tritaškį bei pridėjo baudų metimus ir „Šilutė“ startavo spurtu 17:5.

Dar įspūdingesnį spurtą šeimininkai surengė antrajame kėlinyje. B. Sanfordas pelnė taškus su pražanga, pataikė tritaškį, Andrius Gaidys pridėjo 4 taškus iš eilės, o „Šilutė“ laimėjo atkarpą 20:0 bei pradėjo triuškinti savo varžovus – 41:16.

Šeimininkai kiek atsipalaidavo ketvirtajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 9:20, tačiau „Šilutės“ pergalei rimtas pavojus iškilęs nebuvo.

„Šilutės“ gretose geriausiai pasirodęs B. Sanfordas įmetė 22 taškus (6/10 dvit., 2/2 trit., 4/5 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas bei mačą baigė su 24 naudingumo balais.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 22 (6/10 dvit.), Andrius Gaidys 15 (5/5 dvit.), Mantas Šerkšnas 13 (3/5 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 12 (2/7 trit.), Aurimas Urbonas 10 (2/8 trit.), Aurimas Kieža, Justinas Jogminas ir Gvidas Galinauskas po 9.