Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Gargždų SC (17-17), kuris savų žiūrovų akivaizdoje 88:77 (17:20, 21:16, 30:19, 20:22) pranoko Mažeikių „Erelius“ bei pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

21
28
100%
4/4
6

Šeimininkai susitikimo eigą perlaužė po ilgosios pertraukos. Vaidotas Pečiukas pataikė du tritaškius iš eilės bei realizavo baudų metimus, o dar po vieną tolimą metimą pataikę Aidas Viršilas bei Simonas Serapinas padidino savo ekipos persvarą iki 10 taškų (62:52).

Prieš nuaidint trečiojo kėlinio sirenai, dvitaškį atseikėjo Ernestas Jonkus ir šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 13 taškų pranašumą – 68:55. Per likusią susitikimo dalį svečiai rimčiau pasipriešinti nebesugebėjo ir turėjo pripažinti varžovų pergalę.

Būtent lemiamą spurtą užkūręs V. Pečiukas savo komandoje žaidė naudingiausiai. Jis per 20 minučių pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 3/5 trit., 4/4 baudos), atliko 6 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 28 naudingumo balus.

Gargždų SC: Vaidotas Pečiukas 21 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Ernestas Jonkus (2/9 trit.) ir Simonas Serapinas (4/8 trit.) po 14, Laurynas Lučinskas 10 (5/7 dvit.).

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 25 (4/6 dvit., 3/5 trit., 27 naud. bal.), Mantvydas Staniulis 17 (3/6 trit.), Tomas Zdanavičius 12 (16 atk. kam., 25 naud. bal.), Quintonas Campbellas 10 (3/11 metimų).