Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

„Telšių“ (21-16) klubas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitgalį pradėjo pergalingai. Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 87:79 (26:22, 19:18, 23:21, 19:18) įveikė „Šilutės“ (18-18) ekipą.

14
19
6
67%
6/9

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui šeimininkai pirmavo 68:61, tačiau per pirmąją ketvirčio minutę kaip mat priartėję svečiai savo deficitą nurėžė iki trijų taškų (68:71).

Nuo šio momento susitikimas vyko taškas į tašką, bet galų gale iniciatyvą perėmė „Telšiai“. Vilius Pocius pataikė dvitaškį, Ignas Razutis pridėjo floaterį, o Ovidijus Kaminskis realizavo baudos metimą ir iki mačo pabaigos likus mažiau nei dviems minutėms, šeimininkai įgijo 9 taškų persvarą (84:75).

Svečiai paprašė minutės pertraukėlės, tačiau Byrono Sanfordo tritaškis tikslo nepasiekė, Evaldas Džiaugys prasižengė, o V. Pocius įtvirtino „Telšių“ pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs I. Razutis pelnė 14 taškų (6/9 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudos), atliko 6 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, 4 kartus suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

„Telšiai“: Ignas Razutis 14 (6/9 dvit.), Ovidijus Kaminskis 13, Vilius Pocius 11 (9 atk. kam.).

„Šilutė“: Andrius Gaidys 20 (2/6 trit.), Evaldas Džiaugys (6/11 dvit.) ir Byronas Sanfordas (9/10 baudos) po 19.