„Palangos Kuršiai“ (24-13) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse savo aikštėje 97:75 (23:19, 17:22, 29:19, 28:15) sutriuškino Vilniaus „Perlo“ (19-17) krepšininkus.

37
41
6
85%
11/13

Svečiai trečiojo kėlinio viduryje turėjo trijų taškų pranašumą (53:50), tačiau tuomet „Palangos Kuršiai“ spurtavo 19:5 ir įgijo dviženklį pranašumą – 69:58.

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai pradėjo triuškinti savo varžovus ir, po Mato Juciko tikslaus dvitaškio metimo, jau turėjo 18-os taškų pranašumą (84:66).

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė Jalenas Riley. Gynėjas per 31 minutę pelnė 37 taškus (4/6 dvit., 6/10 trit., 11/13 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo, išprovokavo 7 priešininkų pražangas ir surinko 41 naudingumo balą.

Vilniečių gretose rezultatyviausiai žaidė Domantas Vilys, kuris per 32 minutes pelnė 24 taškus (8/9 dvit., 2/7 trit., 2/5 baud.). Gynėjas taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 27 naudingumo balais.

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 37 (6/10 trit., 6 rez. perd., 6 kld., 7 išpr. praž., 41 naud. bal.), Aurimas Majauskas 17 (8/10 dvit.), Aidas Viskontas 11 (5 rez. perd.), Tautvydas Paliukėnas ir Matas Jucikas po 10.

„Perlas“: Domantas Vilys 24 (8/9 dvit., 5 rez. perd., 27 naud. bal.), Simas Jarumbauskas 13, Erikas Jermolajevas 11, Lukas Kvedaravičius 10.