Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Joniškio „Delikateso“ (19-18) komanda iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Šįkart savo žiūrovų akivaizdoje Roberto Giedraičio auklėtiniai 88:86 (18:18, 31:21, 22:20, 17:27) palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (27-10), tačiau pralaimėjusi komanda Nacionalinei krepšinio lygai pateikė protestą.

24
27
71%
5/7
67%
4/6

Visgi jis nebuvo svarstytas, kadangi neatitinka FIBA krepšinio taisyklėse nustatytų protestuotinų atvejų. Protestai, pateikti dėl teisėjų sprendimų, nėra svarstomi.

Likus 4 minutėms „Delikatesas“ dar turėjo 6 taškų pranašumą (82:76), bet Aurimas Urbonas smeigė tritaškį, Edvinas Jezukevičius pridėjo dvitaškį ir svečiai priartėjo iki 81:82.

Netrukus A. Urbonas pasižymėjo dar vienu tolimu metimu ir „Sūduvai-Mantingai“ suteikė 2 taškų persvarą, bet prasidėjus paskutinei minutei rezultatą išlygino Karolis Lukošiūnas.

„Delikatesui“ pergalę išplėšė Šarūnas Valunta, likus 6 sekundėms pataikęs abu baudos metimus. Lemiamas Gedimino Navicko tritaškis skriejo pro šalį.

„Delikatesas“: Rokas Stankevičius 24 (9/13 metimai), Karolis Lukošiūnas 17 (5 rez. perd.), Šarūnas Valunta 11 (6 rez. perd.), Šarūnas Beniušis 9 (7 atk. kam.), Giedrius Stankevičius 8 (2/3 trit.), Rytis Pipiras 7.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 25 (6/8 trit., 8 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 19 (4/8 trit.), Aurimas Kieža 13 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Edvinas Jezukevičius 10, Martynas Zigmantavičius 8.