Kauno „Žalgirio-2“ (18-18) ekipa NKL rungtynėse namuose 90:66 (18:15, 29:20, 24:12, 19:19) nepasigailėjo Kauno KTU (5-31) krepšininkų.

13
19
67%
4/6
6

Šeimininkai jau po dviejų kėlinių turėjo dviženklę persvarą (47:35), o antroje mačo dalyje pradėjo svečių triuškinimą.

Trečiajame kėlinyje „Žalgirio“ dubleriai surengė spurtą 13:0 (64:41), o prieš lemiamą ketvirtį šeimininkų pranašumas nebekėlė abejonių – 71:47.

Tai buvo jau dešimtasis KTU pralaimėjimas paeiliui. Tuo metu „Žalgirio“ jaunieji krepšininkai nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Marius Valinskas. Gynėjas per 21 minutę pelnė 13 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Marius Valinskas (5 rez. perd., 19 naud. bal.) ir Volodymyras Markovetskis (8 atk. kam.) po 13, Vitalijus Kozys ir Kerras Kriisa (5 rez. perd.) po 12, Giedrius Bergaudas 11, Modestas Kancleris 10 (9 atk. kam.).

KTU: Matas Ragauskas 17, Laurynas Miknevičius 11, Julius Liesis 9.