Kauno „Žalgiris-2“ (19-19) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse savo aikštėje po dramatiškos kovos 89:87 (15:22, 24:27, 20:18, 30:20) palaužė Mažeikių „Erelių“ (12-25) pasipriešinimą.

17
22
5
2

Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai turėjo aštuonių taškų deficitą (62:70), tačiau puikiai sužaistas ketvirtasis mačo kėlinys, kurį jaunieji žalgiriečiai laimėjo 30:20, leido iškovoti pergalę.

Likus šiek tiek mažiau nei dviems minutėms iki mačo pabaigos, Tomas Balčiūnas padidino svečių persvarą iki keturių taškų (87:83).

Prasidėjus paskutinei mačo minutei, Martynas Arlauskas baudos metimu sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo (86:87), o T. Balčiūno abu baudų metimai skriejo pro šalį.

Lemiamos atakos metu Modestas Kancleris pataikė dvitaškį metimą ir persvėrė rezultatą (88:87), palikdamas „Ereliams“ tris sekundes išsigelbėti, tačiau Arnas Adomavičius, perėmęs kamuolį, baudos metimu įtvirtino kauniečių pergalę – 89:87.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Vitalijus Kozys. Ekipos kapitonas per 21 minutę pelnė 18 taškų (4/10 dvit., 1/4 trit., 7/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 19 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 18 (11 atk. kam.), Marius Valinskas 17 (5 rez. perd., 22 naud. bal.), Modestas Kancleris 15, Arnas Adomavičius 12.

„Ereliai“: Lavellas Boydas 15 (6 rez. perd.), Quintonas Campbellas ir Tomas Zdanavičius po 13, Tomas Balčiūnas (8 atk kam.) ir Mantvydas Staniulis (8 rez. perd.) po 11, Haroldas Saprykinas 10.