Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Svarbią pergalę kovoje dėl vietos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atkrintamosiose iškovojo Jonavos „Sintek-Jonava“ (16-21), kuomet namuose 89:85 (17:19, 21:15, 25:27, 26:24) įveikęs tiesioginį konkurentą turnyro lentelėje Molėtų „Ežerūno“ (16-21) klubą. Ši pergalė buvo šeštoji iš eilės jonaviečiams šiame sezone.

21
30
80%
8/10
4

Tai buvo ketvirtasis komandų susidurimas sezone ir antroji Jonavos klubo pergalė. „Sintek-Jonava“ pusėje – taškų pranašumas prieš molėtiškius, žvelgiant į abiejų komandų tarpusavio rungtynių įmestų ir praleistų taškų santykį.

Iki reguliariojo sezono pabaigos Jonavos klubas sužais dar trejas rungtynes ir šiuo metu turnyro lentelėje užima 11-ąją vietą.

Visą susitikimą atkakliai dėl pergalės kovojusios komandos po trijų kėlinių buvo šalia viena kitos – rezultatu 63:61 priekyje buvo šeimininkai.

„Sintek-Jonava“ puikiu žaidimu pradėjo lemiamą kėlinį ir susikrovė 7 taškų persvarą – 70:63.

Ketvirčio viduryje iš toli pataikė puikiai rungtynėse žaidęs Justinas Ramanauskas, pelnęs 14 tašką, bei padėjęs „Sintek-Jonava“ nutolti 8 taškais – 73:65.

Netrukus Ryčio Juknevičiaus baudų metimai bei Martyno Linkevičiaus taškai leido Rimanto Grigo auklėtiniams smarkiau atsiplėšti – 78:66.

Ginklų nesudėjusių molėtiškių gretose iššovė Arnas Beručka ir Jonas Zakas, po kurių taškų, likus žaisti daugiau nei minutę, iš Jonavos klubo persvaros buvo likę tik du taškai – 83:81.

Prasidėjus paskutinei minutei, svarbius taškus šeimininkams reidu prieš aukštesnį varžovą pelnė R. Juknevičius – 85:81. Kitoje atakoje A. Beručka sužingsniavo, tačiau klaida atsakė ir jonaviečiai.

Molėtiškių viltis dar palaikė Kosto Januškos taškai – 85:83, tačiau kitoje atakoje pražanga sustabdytas M. Linkevičius realizavo abi baudas – 87:83. Nors Molėtų klubas atsakė greitais taškais, dar du M. Linkevičiaus baudų metimai įtvirtino Jonavos klubo pergalę – 89:87.

Jonavos „Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 21, Augustinas Jankaitis 20, Justinas Ramanauskas ir Rytis Juknevičius po 14.

Molėtų „Ežerūnas“: Arnas Beručka 26, Jonas Zakas 18, Kostas Jonuška 16.