Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Garžgdų SC (20-18), kuris namuose 93:77 (20:17, 20:27, 23:12, 30:21) nugalėjo Kauno „Žalgiris-2“ (19-20) krepšininkus.

22
39
91%
10/11
6

Po tokios mačo baigties tapo aišku, jog Gargždų ekipa galutinėje reguliariojo sezono rikiuotėje liks devinti, o kauniečiai – dešimti.

Trečiojo kėlinio pradžioje Laurynas Vaištaras pelnė du taškus ir padidino svečių persvarą iki 8 taškų (48:40). Vis tik tuomet atkutę Gargždų klubo krepšininkai surengė savo spurtą.

Simonas Serapinas pelnė taškus su pražanga, Laurynas Lučinskas pataikė dvitaškį, o Tadas Poška smeigė tolimą metimą ir 14:0 spurtavę šeimininkai ketvirčio viduryje jau buvo priekyje 54:48.

Lemiamą smūgį Gargždų SC sudavė ketvirtajame kėlinyje. Laurynas Mikalauskas realizavo baudų metimus, S. Serapinas ir vėl užbaigė ataką su varžovo pražanga, o T. Poška dar kartą pasižymėjo iš toli ir iki mačo pabaigos likus 5 minutėms, šeimininkai turėjo 15 taškų pranašumą (79:64).

Nugalėtojų gretose galingą pasirodymą surengės L. Mikalauskas pelnė 22 taškus (6/7 dvit., 10/11 baudų), atliko 6 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas, kartą suklydo ir surinko 39 naudingumo balus.

Gargždų SC: Laurynas Mikalauskas (6/7 dvit.) ir Simonas Serapinas (5/7 dvit., 30 naud. bal.) po 22, Vaidotas Pečiukas 11, Laurynas Lučinskas 10.

„Žalgiris-2“: Mantas Kancleris 15 (3/4 trit.), Giedrius Bergaudas 11 (5/12 dvit.), Vitalijus Kozys ir Laurynas Vaištaras po 10.