Tauragės krepšinio klubas (16-23) Nacionilės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse savo aikštėje 75:61 (18:14, 22:19, 19:15, 16:13) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (19-21) ekipą.

21
30
100%
8/8
3

Ši pergalė išsaugojo tauragiškių viltis žengti į atkrintamąsias varžybas. Edvardo Žemgulio auklėtiniai rytojaus rungtynėse išvykoje turės bent 15-os taškų persvara įveikti Jonavos „Sintek“ ekipą ir laukti Molėtų „Ežerūno“ pergalės namuose prieš Mažeikių „Erelius“.

Šeimininkai jau pirmosiomis minutėmis įgijo dviženklę persvarą (13:3), o po dviejų kėlinių turėjo septynių taškų pranašumą – 40:33.

Antroje mačo dalyje tauragiškiai toliau kontroliavo įvykius aikštėje ir iškovojo užtikrintą pergalę – 75:61.

Nugalėtojams po 21 tašką pelnė Paulius Morkeliūnas ir Mindaugas Stašys. P. Morkeliūnas taip pat atkovojo 14 kamuolių, o M. Stašys buvo naudingiausias mačo žaidėjas (30 naud. bal.).

Svečius į priekį vedė Vitalijus Kozys. Kauniečių kapitonas per 28 minutes pelnė 17 taškų (4/11 dvit., 2/3 trit., 3/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus.

Tauragės sporto klubas: Paulius Morkeliūnas (14 atk. kam., 26 naud. bal.) ir Mindaugas Stašys (8/8 baud., 30 naud. bal.) po 21, Raidas Nacius 11.

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 17 (12 atk. kam., 26 naud. bal.), Laurynas Vaištaras 12.